Praca psychiatry w Ziolo24 - Dołącz do naszego zespołu medycznego

Psychiatry

Doświadczenie od 2 lat. Wyższa edukacja
Zgodnie z wynikami wywiadu
Hybrydowy przepływ pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Zioło24 poszukujemy wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy specjalistów psychiatrii.

Wymagania:

  • Posiadanie dyplomu ukończenia studiów wyższych na wydziale lekarskim.
  • Posiadanie prawa wykonywania zawodu lekarza.
  • Posiadanie tytułu specjalisty w zakresie psychiatrii lub neurologii.
  • Doświadczenie w profesjonalnym leczeniu pacjentów z wykorzystaniem terapii medycznej marihuany.
  • Znajomość bieżących przepisów i standardów medycznych.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Chęć zdobywania większego doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego w obszarze medycznego zastosowania medycznej marihuany jako terapii.
  • Świadomość dostępnych produktów na rynku medycznego zastosowania medycznej marihuany, w tym ich różnorodnych form i charakterystyk, celem dokonania odpowiedniego wyboru leku dla pacjenta.

Obowiązki:

  • Ocena stanu zdrowia pacjenta w celu określenia kwalifikacji do leczenia medyczną marihuaną.
  • Dobór optymalnej dawki i formy terapii medyczną marihuaną dla każdego pacjenta.
  • Monitorowanie efektywności terapii i modyfikacja dawek w przypadku konieczności, aby zapewnić optymalne rezultaty leczenia.
  • Przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów i standardów medycznych.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy, dostosowane do Twoich potrzeb.
  • Środowisko medyczne pełne dynamizmu i nieustannego rozwoju.
  • Wyjątkowe możliwości rozwoju zawodowego i zdobycia cennych doświadczeń.
  • Pełne wsparcie administracyjne, prawne i techniczne, abyś mógł/mogła skupić się na najważniejszym – opiece nad pacjentami.

Zachęcamy do aplikowania przez poniższy formularz i dołączenia do naszego zespołu!